Nieograniczona i darmowa możliwość korzystania - Ty i Twoja rodzina

Program Wsparcia Pracowników jest kompletnie darmowy dla pracowników firmy z która podpisaliśmy umowę. Dostępne numery są bezpłatne lub niemal bezpłatne*. Każdy członek załogi samodzielnie decyduje jak często, w jaki sposób i jak długo korzysta z serwisu. Każdy problem jest nie jest zbyt trudny lub zbyt błahy by nasi konsultanci zajęli się nim na poważnie. Oczywiście bezpłatnie, oczywiście poufnie. Dodatkowo, każdy członek Waszej rodziny może skorzystać z serwisu EAP na takich samych prawach.

Kompetentni i działający bezzwłocznie

Dzwoniącymi pracownikami zajmują się nasi eksperci. Wsparcie emocjonalne udzielane jest natychmiast. Sprawy prawne, finansowe i menedżerskie lub osobiste spotkania z psychoterapeutą ustalane są w ciągu 2-3 dni. Osobiste spotkania odbywają się niedaleko Twojego miejsca pracy.

Gwarantujemy poufność i anonimowość

Pracownicy firmy ICAS pracują według takich samych reguł poufności jak lekarze czy psychoterapeuci oraz wewnętrznego kodeksu firmy ICAS, którego zasady zbudowano by starannie przestrzegać tajemnicy i chronić informację. Podczas rozmów telefonicznych nie trzeba się przedstawiać.